Karlovarský kraj,
Závodní 353/88, Karlovy Vary

První krok - vytvoření registrace:

REGISTRACE - Fyzická osoba

• Doporučujeme ponechat zaškrtnuté „použít e-mail jako uživatelské jméno“
  • Zadat heslo a ověření hesla – heslo musí mít minimálně 8 znaků a obsahovat alespoň jedno velké písmeno
  • Vybrat typ subjektu fyzická osoba
  • V části zastupující osoba zadat tituly před, za jménem, jméno, příjmení, datum narození, telefon
  • V části trvalé bydliště zadat ulice, číslo, PSČ, obec
  • Zvolit Registrovat
  • Počkat na e-mail Aktivace účtu nového uživatele. Může se stát, že aktivační e-mail tzv. spadne do spamu. Proto pokud e-mail do Vaší běžné schránky nepřijde, zkontrolujte schránku se spamy.
  • Kliknout na aktivační odkaz v e-mailu. Aktivační e-mail je platný pouze 24 hodin od registrace.

REGISTRACE - Fyzická osoba - OSVČ

• Vybrat typ subjektu fyzická osoba – OSVČ
  • Zadat IČ
  • Zvolit „naplnit hodnoty z registru“ – obrázek vpravo u pole IČ; hodnoty z registru se do formuláře předvyplní
  • Ponechat předvyplněné, případně změnit zaškrtnutí plátce DPH
  • Zadat či ponechat DIČ
  • Vybrat typ organizace
  • V části zastupující osoba zadat či ponechat tituly před, za jménem, jméno, příjmení, datum narození, telefon
  • V části trvalé bydliště zadat či ponechat ulice, číslo, PSČ, obec

REGISTRACE – Právnická osoba

• Doporučujeme ponechat zaškrtnuté „použít e-mail jako uživatelské jméno“
  • Vybrat typ subjektu právnická osoba
  • Zadat IČ
  • Ponechat předvyplněné, případně změnit zaškrtnutí plátce DPH
  • Zadat či ponechat DIČ
  • Zadat či ponechat obchodní jméno
  • Vybrat typ organizace
  • V části adresa sídla zadat či ponechat ulice, číslo, PSČ, obec
  • Přístupový účet do systému je nyní aktivní.

Druhý krok - vyplnění formuláře:

Obsah formuláře je odlišný pro fyzickou osobu, fyzickou osobu – OSVČ a pro právnickou osobu. Do formuláře se automaticky přenášejí údaje o žadateli zadané při registraci. Podle typu žadatele se pak také požadují odlišné doplňující informace. Červeně vybarvená pole formuláře označují povinné údaje. Zeleně vybarvená pole formuláře označují nepovinné údaje.

• Přihlaste se do systému vámi při registraci vámi zvoleným uživatelským jménem a heslem
  • Zvolte Dotace, Dotace z programů Karlovarského kraje
  • Vyberte příslušný odbor, který dotaci administruje
  • Z nabídky vyberte příslušný formulář
  • Zvolte Vyplnit formulář

Do formuláře se automaticky přenesly údaje o žadateli, které jste zadali při registraci vašeho uživatelského účtu. Pokud tyto údaje nejsou správné, je nezbytné je opravit. Opravu proveďte:

• V pravém horním rohu okna zvolte v názvu účtu Osobní údaje
  • Změňte požadované osobní údaje
  • Zvolte Uložit
  • Zvolte Moje formuláře
  • Vyberte rozpracovaný formulář
  • Zvolte Vyčistit a potvrďte volbu Ano
  • Pokračujte vyplňováním formuláře

• Vyplňte a požadované údaje do formuláře
  • Zvolte Uložit
  • Zvolte Zkontrolovat

Třetí krok - odeslání formuláře:

V případě, že jste si jisti, že formulář je vyplněný správně a systém při kontrole formuláře neohlásil chybu, je možné formulář odeslat.

• Zvolte Odeslat

Systém zobrazí informaci o odeslání žádosti. Obdržíte e-mail s instrukcemi o dalším postupu.